Завантаження ...

На Сумщині посадовці привласнили кілька сотень кавових машин

На Сумщині посадовці привласнили кілька сотень кавових машин фото

Поліція задокументовала та припинила злочинну діяльність службових осіб одного з ТОВ, які зловживаючи службовим становищем здійснили привласнення чужого майна.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що фігуранти справи незаконно привласнили 399 кавових машин, що належать на праві власності компанії. Після закінчення терміну дії договору їхньої оренди, зловмисники здійснили ребрендинг цієї ж компанії, встановили власну торгову марку та продовжили використання кавових машин в торгових точках на території Сумської області для подальшого отримання прибутку.

З метою уникнення кримінальної відповідальності, останні ретельно приховували свої злочинні дії шляхом внесення змін до реєстраційних документів по перейменуванню ТОВ, видаленню себе із засновників компанії, зміні адреси реєстрації товариства та його директора на підставну особу.

Так працівниками поліції під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури, проведено 10 санкціонованих обшуків за місцем здійснення господарської діяльності цього ТОВ та можливого зберігання привласнених кавових машин. У ході яких виявлено та вилучено 12 кавових машин, комп’ютерну техніку, документацію, договори оренди та надання послуг за 2013-2021 роки, грошові кошти в сумі 70100 гривень,чорнові записи, щоденники, візитки тощо.

За даним фактом поліцією було відрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: