Завантаження ...

Оголошено тендер на проєктування привокзальної площі у Тростянці на 9,7 млн грн

Оголошено тендер на проєктування привокзальної площі у Тростянці на 9,7 млн грн фото

Службою відновлення у системі публічних закупівель Prozorro оголошено тендер на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція об’єктів інфраструктури, будівель, споруд, зовнішніх мереж та прилеглої території площі 40-ї Армії у м. Тростянець», який реалізовуємо в межах експериментального проєкту з відновлення населених пунктів що постраждали внаслідок збройної агресії росії.

До війни, це був один з головних публічних просторів для громади, що використовується, і як транспортний вузол, і як центр комерційної діяльності. У березні минулого року внаслідок обстрілу важкою артилерією та пожеж всі будівлі та споруди було зруйновано.

Відновлена Площа буде сучасною, із затишними місцями для відпочинку та торговельними площами, які будуть максимально зручними та енергоефективними.

Запрошуємо долучитись до тендерних процедур проєктні компанії з відповідним досвідом реалізації подібних проєктів та фінансовою спроможністю.

Деталі за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-10-20-006398-a.

Кінцевий строк подачі пропозицій - 30 жовтня 2023 р.

Перш ніж оголосити тендер, Служба відновлення в Сумській області провела публічні консультації з представниками проєктних організацій. Учасникам розповіли основні аспекти проєктування та обговорили процедуру закупівлі і основні тендерні вимоги.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: