Завантаження ...

У Сумах попрощалися із спецпризначенцем Дмитром Білоусом

wE1q8qZ4vR3gi67QMB4ZU24XMSsTBG-metaMDEzZmJmNDBkYTM4M2NhMS5qcGc=-.jpg

9 жовтня у Сумах провели в останню путь спецпризначенця Дмитра Білоуса.

Військовий загинув на початку жовтня 2023 року, пише Суспільне.

“Саме в цьому Свято-Воскресенському храмі у 2014-му благословили Діму в дорогу, саме тут. Я кажу: “Діма, і в цьому храмі будемо тебе вінчати…”. Діти наші робили, що могли. Ховаємо Дімочку сьогодні”, - говорить мати загиблого Валентина Білоус.

Дмитро Білоус з позивним “Глобус” пішов на війну у листопаді 2014-го, згадує його мати. Вибір сина стати на захист держави Валентина Білоус підтримала.

“Дуже важко проводжати дітей на війну. Але я його проводжала, бо ми з ним одними очима на світ дивилися”, - каже Валентина Білоус.

Дмитро починав служити добровольцем, під час повномасштабної війни воював в одному з підрозділів Сил спеціальних операцій, згадує жінка. Обороняв Бахмут. Раніше звільняв Павлопіль, Водяне, Широкине.

“Така була щаслива, коли в 2015-му він на долоню кладе мені медаль і каже: “Мама, це за захист Маріуполя”. Я кажу: “Сина, та ви ж герої”. Він каже: “Ні, ми просто робимо все, щоб була Україна”, - згадує мати Дмитра.

Загинув Дмитро Білоус у бою в Херсонській області 2 жовтня 2023-го.

“Коли Україна має таких синів, як Діма, як усі ті, хто захищає цю землю, то Україна була, є і буде завжди”, - говорить знайома загиблого Тетяна Глущенко.

Поховали Дмитра Білоуса на Баранівському кладовищі в Сумах.