На сайті президента підписують петицію за присвоєння звання Героя України полеглому лебединцю

Під петицією “Прошу Вас розглянути дану петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) моєму чоловіку військовослужбовцю Збройних Сил України Гущі Максиму Юрійовичу” вже більше 10 тис. підписів. Необхідно ще 15 тисяч.

“Прошу Вас розглянути петицію про присвоєння почесного звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України Гущі Максиму Юрійовичу 23.02.1998 р.н., уродженцю міста Лебедин Сумської області.

Вступив до лав ЗСУ у квітні 2022 року. Був призначений навідником 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини А7014.

04.02.2023 року загинув під час виконання завдань на околиці с. Площанка Сватівського району Луганської області від поранень несумісних з життям внаслідок мінометного обстрілу.

Максим дуже любив Україну і віддав за неї найцінніше - життя. Він був мужнім, хоробрим, життєрадісним. Найкращим чоловіком, сином, братом, другом і побратимом. Мав багато планів на життя, які не встиг, на жаль, здійснити.

Він віддав власне життя, щоб ми могли зараз жити у вільній та незалежній Україні. Тож прошу Вас, єдине, що зробити для нього - це надати йому посмертно звання Героя України!” - пише авторка петиції, дружина полеглого героя Єлизавета Гуща.