Завантаження ...

У Сумах відзначили 45-річчя хокею на траві у місті

kMzCPmEVPOEgK13XkBvmmSjErs7eeT-metaRFNDXzA5NTEuanBn-.jpg

У МЦ «Романтика» відбулись урочистості з нагоди 45-річчя сумського хокею на траві.

У залі зібрались спортсмени всіх поколінь: від юних, які тільки починають свій шлях у цьому виді спорту, до найстарших, хто стояв біля його витоків.

Під час заходу згадали поіменно усіх, хто свого часу зробив внесок у розвиток сумського хокею на траві, перших гравців, тренерів і директорів спортивних закладів, де тренувались хокеїсти.

Заступник очільника сумської громади Віра Мотречко подякувала кожному за великий труд і запал, без яких у спорті нічого не досягнути.

«Пишаюсь усіма і кожним із вас, бо ж за ці 45 років зроблено дуже багато. Про це свідчать численні перемоги на європейському та світовому рівнях. Вас знають і поважають далеко за межами не лише Сум, але й України. Переконана, що найголовніші перемоги і найвищі сходинки п’єдесталів ще попереду. Наснаги вам у досягненні поставлених цілей, а вони у вас, знаю, дуже амбітні», – звернулась посадовиця до присутніх у залі.

Приєдналась до слів привітань і начальник відділу фізичної культури та спорту Єлизавета Обравіт, яка найперше зауважила: «Я рада бути причетною до вашої згуртованої родини сумських хокеїстів. Той час, коли в юності теж грала в хокей на траві, згадую з теплотою та щемом, адже ми були, дійсно, однією родиною. Ще більш приємно те, що, дивлячись сьогодні на юних гравців, бачу, що ця атмосфера збереглася донині. І за це низький уклін тренерам».

Потому відбулось відзначення спортсменів грамотами та пам’ятними подарунками.

Також гостей свята радували творчі виступи дитячих колективів.