Завантаження ...

Сум’янка втратила 156 тис. грн, купуючи авто в інтернеті

kBeaHZLJJIK8WzSjzv764xESvfXqHX-metadGh1bWJfMTMxMjQxXzgwMF82MDBfMF8wX2F1dG8uanBn-.jpg

Бажаючи придбати авто з-за кордону – жінка, довірившись недобросовісним продавцям, втратила чималу суму власних коштів. За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження.

До поліції звернулась 45-річна мешканка обласного центру та повідомила, що невідомі ошукали її майже на 156 000 гривень. Зі слів потерпілої в Інтернеті вона знайшла оголошення про продаж автомобілів із-за кордону. Зацікавившись – жінка почала співпрацю з продавцями. Останні вигадували безліч легенд скільки потрібно заплатити задля купівлі авто. Декілька разів, різними платежами, жінка надсилала кошти на вказану шахраями картку.

Через короткий проміжок часу до жінки зателефонував ще один невідомий. Представившись «працівником» Служби Безпеки повідомив їй, що продавці з якими вона співпрацювала з приводу купівлі авто – шахраї. Тож, псевдопрацівник запропонував заплатити 15 000 гривень для того, щоб все ж таки отримати автомобіль. Заявниця після цього перерахувала вказану суму грошей. В подальшому ніхто з вище вказаних невідомих осіб на зв'язок не виходив.

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України. Досудове розслідування триває.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян та прохають не довіряти підозрілим особам, не надсилати свої особисті дані та не оплачувати заздалегідь товар, не впевнившись в його існуванні, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.