У Білопіллі попрощалися із захисником України

У Білопіллі зі сльозами на очах, з державними прапорами та квітами провели в останню дорогу солдата, справжнього патріота, вірного захисника України МАКСИМЕНКА Володимира Івановича.

Володимир Максименко народився у 1983 році в с. Павлівка. Навчався у місцевій школі. У 18 років був призваний до армії. Працював у м. Шостка на пилорамі. Має дружину і двох синів.

У березні 2023 року пішов добровольцем до лав Збройних Сил України. Був гранатометником.

Виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, 19 вересня, Володимир загинув поблизу населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області.

В останню земну дорогу Українського Воїна несли на плечах під звуки журливої «Пливе кача…». Линули у небесну голубінь слова молитви за душу нашого захисника.

У мить прощання для Героя лунав Державний Гімн України та військовий салют. Прозвучали патріотичні гасла «Слава Україні! Героям слава!». Поховали захисника у Білопіллі.

Щиро співчуває та розділяє біль непоправної втрати разом із рідними й близькими, всіма, хто знав, любив, шанував Володимира, хто прийшов віддати данину шани, повідомили в мерії Білопілля.

Низький уклін нашому воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу. Нехай Господь оселить щиру душу спочилого у Царстві Небесному.

Світла пам’ять і вічна слава Герою!