На Лебединщині попрощалися з військовослужбовцем Кареном Діланяном

27 вересня в Підопригорах поховали захисника України Карена Діланяна.

Військовий загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курахове Покровського району Донецької області, пише Суспільне.

“Він значно молодший за мене. Карена я знаю давно. Завжди товариський. Він двічі чи тричі добровольцем ходив до військкомату, щоб дали повістку. Але, за станом здоров'я щось не давали. Зрештою дали йому повістку. Батько в нього старий, матері немає. Він дуже гарний хлопець був, нікому і ні в чому не відмовляв. Земля йому пухом. Хай спочиває Карен”, - говорить побратим Олександр.

“Він працював на фермі разом зі мною. Ми були тісно пов’язані на робочому місці. І, загалом, він був чуйним, добрим і товариським. Завжди, коли у когось траплялося горе чи щастя, він був поруч. Нам дуже шкода. Хай буде вічна пам'ять і вічна слава”, - каже колега Карена — Ірина.

“Карен багато років працював у нашому підприємстві. Дуже спокійний, позитивний, працьовитий. Я, як керівник, не можу повірити в те, що його вже немає. Дуже боляче, повірте”, - говорить керівник підприємства, де працював Карен — Андрій.

Поховали Карена Діланяна на кладовищі у селі Підопригори. Йому було 43 роки.

<iframe width="772" height="434" src="https://www.youtube.com/embed/D511h4Q7OIE" title="У Підопригорах на Сумщині попрощалися з військовослужбовцем Кареном Діланяном" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>