На укриття на Сумщині цьогоріч виділено майже 600 мільйонів гривень

Як доповів на апаратній нараді в ОДА директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської ОВА, Олександр Милаш за минулий тиждень фонд захисних споруд збільшився на 7 найпростіших укриттів, із яких 6 додалося у Сумському районі.

Охтирський район знову з нульовим результатом. Загалом упродовж 3 останніх місяців вдалося додатково відкрити 313 укриттів. Таким чином на сьогодні загальна кількість об’єктів цивільного захисту в області становить 1917 одиниць.

За інформацією директора обласного Департаменту освіти і науки Вікторії Гробової, на облаштування 15 укриттів у закладах освіти з держбюджету виділено 72 мільйони гривень. Крім того, з обласного бюджету виділено додаткові фінансові ресурси. Роботи на об’єктах тривають, але наразі жодного укриття із зазначених ще не здано в експлуатацію.

Темпами нарощення фонду захисних споруд та створення додаткових укриттів був незадоволений начальник ОВА Володимир Артюх.

«Захист населення, дітей, зокрема, та стовідсоткове забезпечення їх укриттями – першочергове. Цим питанням кожен, за своїми обов’язками, має займатися глибоко і ґрунтовно, а не просто на рівні збору інформації та статистики. Виїжджайте на місця, дивіться реальну ситуацію, питайте з розпорядників коштів та виконавців»,– поставив завдання чиновник.