Завантаження ...

На Конотопщині планують створити центр реабілітації захисників і захисниць України

cXHKQuQtNHwgrJAqWGOtnHPv6om3Go-metaU2NyZWVuc2hvdF8yMDEuanBn-.jpg

Під час робочої поїздки в Конотопський район начальник Сумської обласної адміністрації Володимир Артюх оглянув будівлю, яку сьогодні реконструюють під центр реабілітації ветеранів ЗСУ.

Як розповів голова Попівської громади Анатолій Боярчук, ще до повномасштабного вторгнення це приміщення переведено на баланс громади.

Важливим фактором є те, що будівля знаходиться на території екологічної зони – ландшафтного парку «Сеймський».

«На війні значна кількість військових отримують поранення різного ступеня тяжкості. Звичайно, їм надається медична допомога та лікування у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах, але дуже важливе значення має також і наступне фізичне та психологічне відновлення. Питання реабілітації українських захисників зараз є одним із ключових. У Сумській області буде кілька реабілітаційних центрів. І зараз ми розглядаємо різні варіанти для створення найкращих умов, щоби наші захисники і захисниці змогли відновитися, отримати медичні послуги найвищої якості», – зазначив Володимир Артюх.

Наразі частина будівлі вже відремонтована. Облаштовані кімнати для психологічної реабілітації, санітарні кімнати.

Ремонтні роботи продовжуються, зокрема, ремонтуються кімнати для відвідувачів.

Приміщення опалюються, є власна дров’яна котельня. Є також приміщення з прекрасною акустикою під сучасний кінотеатр, буде 5D. Планується будівництво басейну.

«Реабілітаційний центр, який ми плануємо створити, буде сучасним та унікальним щодо надання широкого спектру висококваліфікованої медичної та психологічної допомоги. Наші військові зможуть проходити відновлення за європейськими стандартами реабілітації»,– підкреслив очільник ОВА.