Завантаження ...

На Сумщині змінено систему оповіщення

mnJbB0KJ4fY2WUadYBHAvRwSnW5LIf-metaMjk2NGU3ZmItODI3OC00N2U2LTllNzYtNjFlZTg2NDY1NjA1LmpwZw==-.jpg

Як повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, в області наразі змінено систему оповіщення.

«Сьогодні по Сумській області сигналів повітряної тривоги стало значно більше, – зазначив Володимир Артюх. – Тому що джерел отримання інформації, які впливають на прийняття мною рішення про оповіщення населення, стало значно більше. Якщо раніше це була лише національна система оповіщення, то сьогодні їх ще додалося 7-8 місцевих. Система працює і показує свою ефективність. Зокрема, були випадки вже в нас в області, коли люди, отримавши сигнал за три хвилини до прильоту ворожих безпілотників, змогли вийти з будівель і залишились живими».

Очільник області вважає нинішню систему оповіщення достатньо ефективною, але на цьому обласна влада та військові не зупиняються, покращуючи її технічно. Зокрема, в планах – удосконалення автоматизованого оповіщення в Сумській області на наступний рік.

«Однак, я хочу пояснити людям, що ворог дуже підступний, він робить все можливе, щоб обдурити нашу систему оповіщення. Крім того, Сумщина межує з країною-агресором, і ракета долітає до нас за лічені хвилини, якщо не секунди», – підкреслив начальник Сумської ОВА. – У світі сьогодні не існує стовідсоткової можливості виявлення того чи іншого повітряного об’єкта противника. Але наші військові роблять все можливе, щоб вберегти наших жителів. Адже питання захисту населення має для нас пріоритетне значення».