Завантаження ...

Мешканця Сумщини російський снаряд вбив під час копання картоплі

QEZR8n1QB3e6TwVKSKwKydQBH9rnDK-metaa29nZGEta29wYXQta2FydG9mZWwtaS1nbGF2bm9lLWthay1wcmF2aWxuby1ldG8tc2RlbGF0LTgwMHg2MDAuanBn-.jpg

Трагедія сталася в неділю, 17 вересня. Як розповіла голова Великописарівської селищної ради Людмила Бірюкова, 47-річний чоловік мешкав у с. Олександрівка, що на самісінькому "нулі", тобто в безпосередній близькості до ворожого кордону.

У неділю він вирішив допомогти своєму куму копати картоплю та вирушив у Лукашівку, яка теж розташована на "нулі". Але попрацювати вдалося недовго: близько 10 години ранку почалися обстріли.

Зі слів місцевих мешканців, спочатку один за одним два снаряди розірвалися десь далеченько від городу, на якому були чоловіки. Вони нікуди не сховалися, а продовжили копати картоплю. Аж раптом - " приліт" прямо на них!

47-річний гість одразу загинув на місці, а господар домоволодіння отримав важкі поранення. Військові вивезли пораненого за 5-км зону. А у Великописарівській лікарні пацієнта вже чекав лікар-хірург Володимир Прокопенко, який разом зі своєю бригадою врятували людині життя, екстрено прооперувавши мешканця Лукашівки. Його подальшу долю вирішують медики: якщо того вимагатиме ситуація, пораненого транспортують до медзакладу Охтирки або Сум, пише Ваш шанс.