Оголошено торги на чверть мільярда на реконструкцію привокзальної площі у Тростянці

У системі публічних закупівель Prozorro оголошено торги на реконструкцію території площі 40-ї Армії у місті Тростянець.

Внаслідок обстрілу важкою артилерією та пожеж привокзальна площа Тростянця зазнала значних пошкоджень – зруйновано всі розташовані на ній будівлі та споруди.

У новому проєкті привокзальної площі будуть враховані як інтереси всіх суб’єктів господарювання, розташованих на ній, так і не менш важливі моменти: транспортна доступність, логістика, інклюзія, безпека.

Замовником робіт на реконструкцію є Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

Деталі про закупівлі за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-08-31-009936-a.

Кінцевий строк подачі пропозицій -18 вересня 2023 р.

Після визначення переможця буде укладено договір та розпочнуться будівельні роботи.

Проект: реконструкція об’єктів інфраструктури, будівель, споруд та прилеглої території Площі 40-ї Армії у м. Тростянець реалізується в рамах експериментального проекту з відновлення населених пунктів у 5 областях України, які постраждали внаслідок збройної агресії росії, згідно Постанови КМУ від 25 квітня 2023 р № 382

Агентство відновлення розробило уніфіковані кваліфікаційні вимоги до учасників тендерів, які були підготовлені у рамках співробітництва з UNODC Programme Office in Ukraine, Open Contracting та USAID_ВзаємоДія на основі практики антимонопольного комітету та відкритих консультацій з учасниками ринку. А для підготовки виважених тендерних пропозицій оприлюднюється вся проєктна документація, повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

Нагадаємо: також оголошено тендер на реконструкцію тростянецького вокзалу на майже 120 млн грн.