Завантаження ...

У День Незалежності на Сумщині ввели в обіг нову поштову марку «Україна-мати»

369677054_642924051273536_7943221195359631223_n.jpg

«Нехай ворог знає, що щит України-матері захищає і оберігає нашу державу і українців. А той, хто прийде сюди з мечем, неодмінно, буде знищений! Бо наш щит – це наші воїни, наша єдність і незламність!», – наголосив очільник Сумщини.

Українська поштова продукція продовжує фіксувати та закарбовувати в історії усі доленосні події війни і подальші процеси декомунізації в державі. Тож на презентованій марці відображено вже оновлену монументальну скульптуру «України-матері», що височіє на Печерських пагорбах Києва, із українським тризубом замість радянського герба на щиті. Рішення про встановлення української символіки на щиті під час всеукраїнського опитування підтримали 85% респондентів.

Таке рішення свідчить про незворотні зміни у свідомості кожного громадянина України та непохитність української нації на шляху до незалежності, свободи та самоідентифікації, як частини великої демократичної світової спільноти.

Як наголосив директор Сумської дирекції АТ «Укрпошта» В’ячеслав МАРИНИЧ, це 32 за рахунком марка, приурочена до Дня Незалежності. Але саме цьогорічна марка стала символом незламності і нескореності нашого народу та символом віри і підтримки наших захисників.

Тираж серії – 600 000 поштових марок. Номінал – U (12 грн), що відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України. Кількість поштових марок в аркуші – 6. Передбачено також і немаркований художній конверт «Перший день» та художні листівки.