Завантаження ...

Тростянецька громада знову провела в останню путь загиблого героя

445a2800-765b-4ad3-871a-30fc68a2f062.jpg

Багато людей вийшло до дороги з квітами в руках, щоби віддати данину шани та поваги землякові, який віддав життя за Україну.

Тростянчани зустрічали траурну ходу «живим коридором» - стоячи на колінах. Церемонія поховання загиблого воїна відбулась на цвинтарі по вулиці Луніна.

Попрощалися з Коваленком Анатолієм Миколайовичем і низько вклонялися його світлій пам’яті рідні та близькі загиблого Героя, бойові побратими, представники Тростянецької міської ради, духовенство, небайдужі жителі громади…

Коваленко Анатолій Миколайович, 30 травня 1970 року народження, 23 лютого 2023 року був призваний на військову службу, служив стрільцем-гранатометником 8-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону 44-ої окремої механізованої бригади, перебував у найгарячіших місцях на фронті, мужньо боровся з ворогом, захищаючи незалежність та територіальну цілісність рідної держави. Життя солдата трагічно обірвалося 27 липня 2023 року, під час російського мінометного обстрілу, на Луганщині.

Щирі співчуття сестрі, синові та всім рідним загиблого Героя висловила секретар Тростянецької міської ради Наталія Ковальова. Вона промовила: «Надто дорогою ціною дається нам Перемога над російським агресором. Ще одна свіжа могила з’явилася на нашому Тростянецькому цвинтарі та тисячі могил загиблих Героїв по всій Україні. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи. Анатолій Миколайович віддав своє життя за мирне майбутнє кожного з нас. Низький уклін і царство небесне тобі, воїне, спи спокійно вічним сном, земля тобі пухом. Пам’ять про тебе – назавжди у наших серцях».

 

«З перших днів служби солдат Коваленко Анатолій Миколайович зарекомендував себе надійним бойовим побратимом, відрізнявся стійкістю характеру, силою духу. На жаль, солдат повернувся назавжди додому на щиті. Біль цієї втрати неможливо загасити», - промовив на траурному мітингу лейтенант Владислав Заброда – офіцер Охтирського першого відділу районного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки.

 

На честь загиблого воїна військові здійснили три залпи… Спи спокійно, дорогий наш захисник, вічна, світла тобі пам’ять та безмежна шана. Герої не вмирають!