У Сумах поліція накрила «масажний салон» з інтимними послугами (відео)

Поліцейські викрили та припинили протиправну діяльність з надання платних сексуальних послуг під виглядом проведення масажів.

У ході слідства встановлено, що у так званому «масажному салоні» у м. Суми здійснювалось сутенерство з метою забезпечення зайняття проституцією іншими особами, втягували дівчат у незаконну діяльність з використанням обману, шантажу та їх уразливого стану.

Під час санкціонованого обшуку у закладі, правоохоронці виявили 6 мобільних телефонів, планшет, смарт-годинник, 3 флеш-носія, грошові кошти, одноразові речі для надання послуг, документи, чорнові записи, у яких містились детальні інструкції з алгоритмом дій та вимогами до зовнішнього вигляду працівниць. Всі виявлені речові докази поліцейські вилучили.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією». Слідство триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

 
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/JBzmL4qKvPc" title="На Сумщині поліцейські припинили діяльність «масажного салону» з інтимними послугами" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>