Житель Сумщини заплатив за віртуальні будматеріали більше 100 тис. грн

Бажаючи придбати будівельні матеріали, потерпілий потравив на гачок до шахраїв та втратив власні заощадження.

До поліції звернувся 33-річний мешканець одного із селищ району, який повідомив про вчинення відносно нього шахрайських дій.

Як пояснив потерпілий, він вирішив придбати будівельні матеріали та почав моніторити інформацію на одній з популярних інтернет-сайтів. Знайшовши оголошення, що його зацікавило, він по вказаному номеру телефону зв’язався з продавцем та обговорив умови продажу будівельних матеріалів.

Продавець повідомив, що доставка до місця проживання покупця буде безкоштовною, але все ж необхідно внести незначний завдаток в сумі 1000 гривень. Заявник погодився з вказаним умовами та перерахував вказану суму на номер картки, яку надіслав йому псевдо продавець.

Однак, в оговорений день, коли він зателефонував до продавця останній почав говорити, що виникли питання з логістикою та доставка товару затримується на декілька днів.

Через певний проміжок часу потерпілому надійшов дзвінок від «псевдопродавця», який повідомив, що автомобіль з товаром вже виїхав, тому необхідно оплатити всю вартість товару, тобто 104000 гривень.

Заявник, будучи впевненим в доброчесності продавця, перерахував вказану суму за замовлений товар, але ні товару ні повернення грошових коштів потерпілий так і не отримав.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян та наголошують, якщо купуєте товари в мережі Інтернет, то обирайте післяплату та не довіряйте незнайомцям, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

 
 
<iframe width="1237" height="696" src="https://www.youtube.com/embed/hnvBMUQ9Ql8" title="На Охтирщині поліція встановлює особу зловмисника, що ошукав місцевого жителя на 104000 гривень" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>