Завантаження ...

Ліквідація наслідків атаки ворожих дронів у Сумах: ситуація на 6 липня

img_6892.jpg

Під час засідання вирішили провести у п’ятницю, 7 липня, обстеження пошкодженого майна в буд. № 81 та № 77Б/2 по вул. Петропавлівська. Присутність власників квартир чи уповноважених осіб – обов’язкова. З собою необхідно мати, за можливості, документи, що посвідчують особу та право власності на нерухомість.

Керівник штабу, заступник очільника Сумської міської ТГ Станіслав ПОЛЯКОВ наголосив на тому, що сьогодні – останній день, коли мешканці 3-го під’їзду буд. № 81 зможуть потрапити до осель, щоб забрати потрібні речі, адже надалі двері до під’їзду закриють до завершення ремонтних робіт. Тож, посадовець закликав власників квартир прийти у визначений час .Доступ до решти двох під’їздів буде постійно.

Щодо комунальних послуг, у 1-му під’їзді є вода та світло, у 2-му – вода – є можливість відновлення електропостачання, втім, через зруйновану покрівлю в під’їзді та мокрі стіни цього наразі не роблять.

По загиблих і поранених ситуація не змінилася: три людини та 22 відповідно. У лікарнях залишається четверо постраждалих: двоє (чоловік і жінка) – у стані середньої важкості, готові до виписки, ще двоє – (чоловіки) – у реанімації. стан стабільний, є часткові покращення стану.

У наданому для проживання постраждалих гуртожитку мешкають п’ятеро людей літнього віку. Вони забезпечені харчовими продуктами, засобами гігієни. Організовано триразове харчування. Одна особа з інвалідністю, яка проживає в гуртожитку, забезпечена необхідним засобом реабілітації (санітарним стільцем). Інші постраждалі мешкають у родичів.

Штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації продовжує свою роботу (школа № 2, з 8:00 до 18:00). Телефон: (066)5437677. У штабі постраждалі можуть отримати комплексну інформаційну допомогу, зокрема з питання подання заяв на отримання компенсації за знищені та пошкоджені об’єкти нерухомого майна.