На Сумщині судитимуть чотирьох учасників наркоОЗГ

Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи, які здійснювали незаконний обіг психотропних речовин та наркотичних засобів (ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, чоловік, залучивши свою дружину та двох знайомих, організував у м. Суми та Сумському районі так званий наркобізнес. Зокрема, він, його дружина та спільник за допомогою наркокур’єра отримували з інших областей у великій кількості наркотичний засіб «Метадон» та психотропну речовину «PVP». Частину заборонених речовин використовували для особистого вживання, а решту реалізовували наркозалежним особам.

Діяльність організованої групи припинено 29 квітня 2023 року під час отримання жінкою від наркокур’єра двох пакунків з наркотичним засобом «Метадон» та психотропною речовиною «PVP». До цього було задокументовано декілька фактів реалізації заборонених речовин двома іншими спільниками відповідним особам. У ході проведення санкціонованих обшуків в учасників організованої групи виявлено та вилучено близько 27 грам «Метадону», 30 грам «PVP» та 780 грам «Канабісу», який вони зберігали з метою збуту.

Більш того, організатор групи відповідатиме ще й за незаконне носіння та зберігання вибухових пристроїв (бойових припасів) без передбаченого законом дозволу, оскільки в нього під час обшуку вилучили 17 придатних до стрільби патронів (ч. 1 ст. 263 КК України).