На Глухівщині попрощалися з героєм

24 червня в селі Привілля поховали полеглого героя - Тюльпу Ігоря Володимировича, який віддав своє життя захищаючи нашу з вами незалежність.

11 червня 2023 року в результаті ворожого артилерійського обстрілу в районі Бахмуту Донецької області загинув Тюльпа Ігор Володимирович.

Народився Герой 10 квітня 1990 року в селі Привілля, де закінчив школу. Далі продовжив здобувати освіту в Глухівському агротехнічному коледжі за спеціальністю "механік".

22 березня 2023 року був призваний на службу - боронити рідну землю.

Відважний і мужній, Ігор завжди був готовий захищати слабших та боротися проти несправедливості.

Обравши нелегкий шлях захисника Батьківщини, він демонстрував професіоналізм і відвагу в найскладніших ситуаціях. У загиблого залишилися мати та сестра з племінником.

Смерть Ігоря Володимировича стала великою втратою для його родини, друзів, близьких, жителів нашої громади та всієї України. Його сміливість і самопожертва слугуватимуть вічним прикладом героїзму українського військового.

Вірний син своєї Батьківщини, він заплатив найвищу ціну за наше спокійне "завтра".

Неможливо заповнити порожнечу, яку залишила його смерть у серцях рідних та друзів. Поділяємо їхнє горе й схиляємо голови в знак безмежної шани та вдячності.

Ми будемо пам'ятати Ігоря Володимировича та всіх наших полеглих Героїв, які до останнього подиху боролися за Україну. Нехай їхня пам'ять буде вічною.