У Сумському обласному перинатальному центрі планують модернізувати операційний блок

Сумський обласний клінічний перинатальний центр є найкращим медичним закладом щодо надання перинатальної допомоги в регіоні.

Зокрема тут приділяють велику увагу закупівлі медичного обладнання. Наразі, за словами директора закладу Марини Нечипоренко, планують розпочати ремонтні роботи. Першим у цьому списку є операційний блок для проведення гінекологічних оперативних втручань.

 

«У нас багато планів на майбутнє, - розповіла Марина Нечипоренко. - Зміни вирішили розпочати з гінекологічної операційної: осучаснити та модернізувати її, що дасть змогу проводити високотехнологічні операції жіночому населенню Сумської області із залученням сучасної освітньої платформи Medvoice».

 

До закладу приїхали проєктувальники, аби визначити обсяг робіт, який треба провести в операційному блоці. Тут планується замінити підлогу, стелю, проводку, сантехніку, настінну плитку, двері, встановити енергоощадне освітлення тощо.

 

«Ми розуміємо, що одним із пріоритетних питань для депутатського корпусу має бути розв’язання проблем у сфері медицини. За останні роки значно оновилася медична база закладів. Продовжується реконструкція обласного онкологічного центру, і вже є суттєві покращення. Зараз ми направимо свої зусилля на перинатальний центр, який визначений у рамках спроможної мережі як надкластерний заклад, що надає допомогу породіллям усієї області. Це дуже важливий для регіону заклад, де щороку з’являються на світ тисячі дітей. При цьому комплексний ремонт тут не проводився з 1985 року – від самої здачі об’єкта в експлуатацію. Ми змінюємо ці підходи», - зазначив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко під час відвідин центру.

 

Роботи планують розпочати вже найближчим часом за кошти закладу та благодійників.