Завантаження ...

Сум’яни попрощалися з загиблим воїном В’ячеславом Кондаковим

1c3f38dc38be2b2c.jpg

З військовослужбовцем прощалися у Свято-Георгіївському храмі на вулиці Збройних Сил України, пише Суспільне.

Військовий Проходив службу на посаді командира машини Сухопутних військ України, розповів офіцер Сумського центру комплектування Руслан Флорчук. "Сьогодні прощаємося зі штаб-сержантом Кондаковим В’ячеславом Вікторовичем. Він загинув 5 червня 2023 року під час виконання обов’язків щодо захисту Батьківщини в Донецькій області", - розповів офіцер.

У травні чоловік відзначив своє 48-річчя. Знайома родини Олена Тимошенко розповідає про стосунки В’ячеслава з сином і дружиною, що чекали його з війни: "Він для неї був опорою, як стіна. Вона за ним була взагалі, Він дуже добрий, турботливий, трудолюбивий, позитивчик просто".

 

"Він дуже гарний був, добрий. Дуже чуйна людина. Він працював на заводі, на "Хімпромі", - розповіла про В’ячеслава Кондакова його знайома Любов Гордієнко.

 

Колега військового, Олег, розповів, яким був В’ячеслав: "Ми разом з ним працювали, в одній бригаді. Дуже відповідальна людина, чуйна. Дуже гарний хлопець. Слюсар-ремонтник".

 

"Дуже він був з дитинства скромний, чесний хлопець. Душа за Батьківщину боліла. Він служив на флоті в Росії раніше. Почалася війна – пішов в армію Батьківщину захищати", - розповів про військового його сусід Андрій Калініченко.

 

Після відспівування В’ячеслава Кондакова поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища в Сумах.