Сумська мерія перерахувала частину зарплати на ліквідацію наслідків підриву Каховської ГЕС

Посадовці виконавчих органів Сумської міської ради перерахували частину заробітної плати херсонцям на ліквідацію наслідків російського теракту на Каховській ГЕС.

За заявами працівників кошти підуть до цільового фонду «Відновлення, розвиток інфраструктури та житлового фонду Херсонської міської територіальної громади».

Як повідомив мер Сум Олександр Лисенко, він з першого дня був на зв’язку з колегами з Херсону й сумська громада формувала допомогу постраждалим територіям, орієнтуючись на їхні запити. Наразі вони потребують насамперед фінансового ресурсу. Саме тому міський голова вийшов до підлеглих з ініціативою перерахувати частину заробітку на допомогу херсонській громаді.

 

«Ця допомога – та базова підтримка, яку ми сьогодні можемо надати колегам з Херсона та інших затоплених територій. Люди рятувалися з небезпечних зон лише з найціннішим, втратили свої домівки, майно, домашніх улюбленців. А хтось і рідних. Усі розуміють, що цим регіонам у найближчі місяці доведеться нелегко – вони потребують масштабного відновлення, чистої води, їжі, інших життєво необхідних речей. Хочемо підтримати людей, бо зараз усі ми – єдина родина з єдиним бажанням та єдиною метою – бути незламними, щоб не сталося, і підтримувати одне одного на шляху до нашої спільної Перемоги», – зазначив Олександр Лисенко.