Завантаження ...

У Сумах колишній біатлоніст став лікарем і разом з колегами прооперував свого тренера

neirohirurgy-likarnia-sv-panteleimona-850x478.jpg

Раніше операції на шийному відділі хребта можливо було зробити у провідних клініках Києва, але зараз їх проводять і сумські нейрохірурги.

Микола Сердюк звернувся до нейрохірургічної служби лікарні Святого Пантелеймона зі скаргами на болі в правих передпліччі, плечі та шиї. Лікарі діагностували грижу шийного відділу хребта та порекомендували зробити операцію.

 

«Є хибна думка, що після операцій на хребті пацієнти тривалий час не в змозі рухатися. Ні! На другий день після операції пацієнт вже може самостійно ходити», — пояснює лікар-нейрохірург Олександр Каретник.

 

Микола Сердюк, як тренер з 40-річним досвідом, звик до активного способу життя, тому йому важливо було швидко повернутися до фізичної активності.

Серед команди медиків, які оперували Миколу Михайловича, був і його вихованець — завідувач відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Віктор Колот.

 

«Біатлон вимагає серйозного підходу в тренуваннях. Віктор кілька років у мене займався, а потім прийшов час, коли довелося обирати якій справі віддати перевагу: біатлону чи медицині. Віктор обрав шлях медика і, бачите, правильно зробив, допомагає людям, в тому числі й мені», — говорить Микола Сердюк.