Завантаження ...

Депутати внесли зміни до бюджету Сумської громади

budjet_2023.png

Зокрема схвалили збільшення обсягу бюджету на суму 21 млн грн (з них за рахунок додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання диспропорції у місцевих бюджетах, які виникли у зв’язку зі збройною агресією рф – 7,3 млн грн, спрямування частини вільного залишку коштів, що склався станом на 1 січня 2023 року – 13,1 млн грн та перевиконання надходжень по бюджету розвитку (спеціальний фонд) за січень–квітень 2023 року – 0,5 млн грн, а також залишку коштів цільового фонду – 0,05 млн грн) та перерозподіл видатків бюджету (зокрема коштом обсягів резервного фонду – 108,1 млн грн), які передбачені в основному на безпеку та оборону, забезпечення діяльності критичної інфраструктури громади, закладів освітянської галузі та охорони здоров’я, а також соціального захисту населення.

На заходи та роботи з територіальної оборони громади – 14,3 млн грн.

Передача субвенції до державного бюджету на заходи, пов’язані з забезпеченням національної безпеки, та інші повноваження – 13,1 млн грн.

Для закладів освітянської галузі – 54,7 млн грн:

  • капітальний ремонт підвальних приміщень в закладах дошкільної освіти з метою їх приведення до відповідних норм і вимог найпростіших укриттів – 48 млн грн;
  • реконструкція частини підвального приміщення з облаштуванням укриття – 150 тис. грн;
  • реставраційний ремонт підвального приміщення з облаштуванням укриття – 3,2 млн грн;
  • реставраційний ремонт протирадіаційного укриття  – 3,3 млн грн.

 На підтримку комунальних закладів охорони здоров’я – 11,1 млн грн:

  • капітальні роботи в підвальному приміщенні (укриття) – 9,4 млн грн;
  • забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю засобами медичного призначення (підгузками) – 1 млн грн;
  • придбання пожежного обладнання і його встановлення – 297 тис. грн;
  • виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення її експертизи по об’єкту – 400 тис. грн.

На заходи та підтримку закладів з фізкультурної спрямованості – 1,2 млн грн (на придбання спортивного одягу, обладнання та інвентарю для ДЮСШ).

На видатки соціального захисту населення – 5,6 млн (грошова допомога на поховання загиблих захисників України, матеріальна допомога на лікування, матеріальна допомога сім’ям загиблих Захисників України та на розв'язання соціально-побутових питань (ремонт покрівлі), вшанування загиблих захисників/захисниць).

На видатки галузі культура та мистецтво – 0,8 млн грн.

На видатки, які віднесені до повноважень органів місцевого самоврядування, – 3,4 млн грн.

Для надання фінансової підтримки комунальним підприємствам міста – 3 млн грн для КП «Міськводоканал» (на оплату електроенергії).

На об’єкти критичної інфраструктури та інше – 26 млн грн (реконструкція каналізаційних колекторів, забезпечення взаємного резервування теплових джерел Сумської ТЕЦ та КППВ, ліквідаційний тампонаж експлуатаційних свердловин по КП «Міськводоканал», нове будівництво кладовища в районі Новоселиця, реконструкція інженерних мереж селища Ганнівка, нове будівництво дитячого та спортивного майданчика на території біля озера Чеха, нове будівництво парку культури і відпочинку «Чешка», будівництво водозабору в с. Верхнє Піщане та водоводів до Сум і с. Стецьківка тощо).