У Сумах сталася пожежа на деревообробному підприємстві (відео)

30 травня о 19:12, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння по вул. Тополянська в м. Суми. На місце події було направлено чергові караули 1-ї, 3-ї державних пожежно-рятувальних частин та групи спеціальної пожежної техніки.

По прибуттю було встановлено, що через запізній виклик вогонь охопив перекриття на площі до 100 кв. м, близько 5 куб. м пиломатеріалів, деревообробне обладнання та господарчі речі.

Ускладнювало ситуацію високе пожежне навантаження та велика кількість поруч розташованої сухої деревини.

О 20:00 загоряння локалізували, запобігши поширення полум'я на поряд розташовані дві будівлі. О 22:32 пожежу вдалось ліквідувати.

Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 13 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 
 
<iframe width="960" height="540" src="https://www.youtube.com/embed/CLwrA5tFt-0" title="У Сумах рятувальники ліквідували загоряння на одному з деревообробних підприємств" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>