12 травня у Броварах Сумські футзалісти стартували у фінальному етапі першої ліги з перемоги фото

12 травня у Броварах стартувала фінальна частина чемпіонату України з футзалу у першій лізі.

У ній беруть участь чотири команди, серед яких і сумська “Технологія-Агросвіт”. Учасники зіграють коловий турнір за три дні.

У першому матчі наші переграли “Зп груп” із Запоріжжя 2:1. Голи у першому таймі забили: Костянтин Сорока (3-тя хвилина) і Роман Прощенко (14). Запорожці відповіли на 18-й. У другому таймі команди голів не забивали.

Завтра сумчани зіграють проти “Любарта” з Луцьку, а в неділю проти “Яско” з Вінниці.