Сумчани відзначились у змаганнях з настільного тенісу на Всеукраїнській універсіаді  фото

Змагання з настільного тенісу у рамках п’ятої Всеукраїнської універсіади стартували 26 квітня у Чернівцях. Участь у турнірі беруть команди Сумського державного університету.

“Євген Кибка та Валентин Юнчик командні змагання завершили змагання на п'ятому місці. А Всеволод Брояковский та Олексій Горбаненко вийшли у фіналі парного турніру, де поступились супернику і здобули “срібні” медалі, - розповів Суспільному тренер сумської команди Олег Куриленко.

Також за інформацією тренера, дівчата з першої та другої команди посіли, відповідно, четверте та восьме місця. Хлопці з першої сумської команди здобули "золоті" медалі, з другої – посіли шосте місце, пише Суспільне.

27 квітня тенісисти стартували в індивідуальному розряді. 28 квітня відбудуться ігри в індивідуальному розряді та поєдинки у змішаних парах.