На Сумщині крадії злили мастила з трансформаторів на 600 тис. грн

Протягом березня та квітня поточного року до поліції надходили повідомлення про крадіжки трансформаторної оливи.

Невідомі зловмисники у різних населених пунктах Роменщини знаходили трансформатори, зламували їх та зливали мастило. Такі дії заподіювали чималу матеріальну шкоду АТ «Сумиобленерго». Окрім цього, в результаті даних крадіжок виникали проблеми з подальшим постачанням електроенергії до населених пунктів, від чого страждали безпосередньо жителі району.

З метою припинення вказаних протиправних дій співробітники Роменського районного відділу поліції посилили нічні патрулювання та провели комплекс оперативно- розшукових заходів. Так, в результаті злагоджених дій, правоохоронцям вдалося вийти на слід зловмисників і затримати їх. Ними виявилися 27-річний та 43-річний місцеві мешканці.

У подальшому, під час обшуків, було виявлено та вилучено викрадене трансформаторне мастило у крадіїв та осіб, яким вони його збували.

 

“У поліції відносно обох зловмисників відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 185 “Крадіжка” Кримінального кодексу України. Слідчі за погодженням Роменської окружної прокуратури вже повідомили їм про підозру по 9-ти таких крадіжках. За скоєне зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років. Слідчі дії тривають” - коментує Олександр Каливод, заступник начальника Роменського районного відділу поліції.