У Сумах попрощалися з загиблим військовим з Попасної

Старший сержант, гранатометник стрілецького взводу Сухопутних військ України Андрій Іванченков загинув 2 квітня в Донецькій області. Захисника відспівали 10 квітня у храмі Святого апостола Андрія Первозванного.

Родичі та знайомі, які прийшли попрощатися з воїном і посмертно йому подякувати, розповідають: Андрій Іванченков родом із Попасної. Там він народився, жив і працював слюсарем на вагоно-ремонтному заводі. До Сум сім’ю змусила переїхати війна, пише Суспільне.

 

"Не дай Боже нікому такого горя. Вони жили в Попасній. Як почалася війна, виїхали звідти. Тільки вони виїхали – на другий день у них підірвали хату повністю. Люди залишились без нічого. Жили у кумів на дачі спочатку", — сказала Наталія Коренева, знайома загиблого.

 
 
 
<iframe width="928" height="522" src="https://www.youtube.com/embed/wtUr2gN6zLU" title="«Я повинен поставити прапор на своїй землі» : у Сумах попрощалися з воїном Андрієм Іванченковим" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 

"Дуже гарна людина була, дуже гарна. А тоді вони виїхали в Пирятин (по роботі його дружині Ірочці треба було), звідти він поїхав на фронт. Його контузило один раз, тоді другий раз, в січні операцію йому зробили, і знову після операції – на фронт", — додала Ольга Москальова, знайома загиблого.

Загинув Андрій Іванченков поблизу населеного пункту Ямпіль Донецької області.

 

"Наші діти одружилися, і це – мій сват. Діти одружилися, і тільки тоді я познайомилася з Андрієм. Андрій – добра, надійна, чуйна людина, з золотими руками. У нього було золоте серце, ніколи нікому не відмовляв в допомозі. Він не відсиджувався за спинами, не ховався, він пішов захищати свою країну, свою малу батьківщину. Він сказав: "Я повинен поставити прапор на своїй землі — сказала Марина Козирка, родичка загиблого.

 

Наступного місяця йому мав виповнитися 51 рік. Поховали чоловіка на Алеї Слави Баранівського кладовища в Сумах.