Поліцію Сумщини очолив київський кадр

Начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України Сергій Кобець представив особовому складу тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області. Ним став полковник поліції Токар Петро Танасійович.

Сергій Кобець, від імені керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України, подякував колишньому керівнику Сергію Чижу за службу, налагоджену ефективну роботу підрозділів області та побажав успіхів у нових напрямках роботи. Після чого привітав із призначенням нового очільника поліції Сумщини та запросив його до слова.

В свою чергу Петро Токар запевнив, що він докладе максимум зусиль задля підтримання в області стабільної обстановки та безпекового середовища для населення. Окрім цього, акцентував увагу на впровадженні новітніх методів роботи у найближчий час, адже поліція є невід’ємною складовою сил оборони і захисту нашої держави.

До привітань нового очільника поліції долучився т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко: «Військова адміністрація є надійним партнером правоохоронців. Ми намагаємося максимально взаємодіяти з усіма силовими структурами у цей важкий час. Впевнений, що так буде і надалі. Спільними зусиллями з кожним днем наближаємо спільну перемогу. Слава Україні!».

Присутні гості та особовий склад привітали новопризначеного керівника та побажали успіхів, наснаги та нових звершень у роботі.

Відомо, що Петро Токар має чималий досвід роботи у правоохоронних органах та на керівних посадах у інших областях. До призначення обіймав посаду начальника Святошинського управління поліції м. Києва, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.