Завантаження ...

На базі «Обласного центру соціально небезпечних захворювань» після капремонту відкрито стаціонар

screenshot_137.jpg

Відтепер за адресою місто Суми, площа Троїцька, 16 перенесено весь спектр наркологічних послуг на Сумщині.

За словами заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олени БОЙКО, у закладі створено комфортні умови як для перебування пацієнтів, так і для роботи персоналу.

Сюди переїхали 2 стаціонарні відділення: відділення з надання психіатричної та наркологічної допомоги та відділення інтенсивної терапії та детоксикації. Тут також здійснюється експертиза на стан алко- та наркосп’яніння.

На жаль, сьогодні відзначаємо зростання кількості контингенту у подібних закладах. Не в останню чергу причиною такої динаміки є війна. Постійні стрес та напруга негативно позначаються на психіці та здоров’ї людей. Тож розвиток даного сервісу і покращення умов у закладі – вкрай важливі в сучасних реаліях.

«Саме тому за ініціативи першої леді на державному рівні наразі активно пропагується культура піклування про власне ментальне здоров'я з метою навчити людей дбати про свій внутрішній світ. Маємо усвідомити: говорити про свій психологічний стан, не замовчувати проблеми, вчасно звертатися за допомогою до спеціалістів – це не соромно. Це – необхідно, щоб ситуація не загострювалася, і щоб людина могла якомога швидше повернутися до повноцінного життя», – зазначила Олена Бойко.