Сум’янка зіграла Мавку в анімаційному фільмі, що б’є рекорди прокату

2 березня у прокат вийшов найочікуваніший мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виробництва студії Animagrad (FILM.UA). Несподіванкою стало те, що образ Мавки допомогла втілити сумчанка Таїсія Хвостова.

Про це актриса розповіла на своїй сторінці в Інстаграм:

“2,5 роки роботи, 3,5 роки мовчання. Нарешті я можу сказати: Я – МАВКА 
Мавка – це цілий Всесвіт, який довів, що дива існують 

Побачивши вперше тизер мультфільму «Мавка», я закохалася у проект, мене охопила неймовірна радість і гордість, що це наш український продукт. З того часу підписалася на сторінки проекту і з нетерпінням чекала прем’єри.

Але хто ж знав, що через рік я подарую цій героїні свою душу 

Найцікавіше те, що оголошення про кастинг було відкритим і треба було просто поставити , що я, до речі, НЕ зробила. Умовами були: хороша англійська і танцювальна підготовка. Звісно, у Таї увімкнувся комплекс меншовартості: «Я – перекладач за першою освітою, але і досвіду давно не було, і акцент у мене слов’янський, танцювати люблю і наче вмію, але ж не супер професійно»

Моя команда, мої тепер уже LTL films @liudmila_kibenko @alexverbicky і мій коханий @yaroslav_scha поставили той доленосний плюсик за мене. І так етап, за етапом переді мною відкрився новий Всесвіт. Той момент змінив моє життя і подарував безцінний досвід і проект, який не дав здатися, коли віри не залишилося ні в що.. 

Голос мавці подарувала прекрасна акторка @natalka_denisenko
Додала легкості рухам і зробила Мавку такою повітряною @ekaterinakukhar_official
Пісні Мавки виконала @soloviyka
А я саме оживляла її, наповнювала її емоціями, дійсно, вкладаючи частинку себе.
Проте, уся ця праця реалізувалася саме завдяки такій великій кількості людей, які стоять за лаштунками. @animagrad – ви любов. Ті, з ким вдалося попрацювати наживо, і ті, хто творив магію з робочою чи домашнього девайсу, навіть під вибухами. Пишаюся командою неймовірно! Пишаюся бути частиною цієї команди, з якою я прожила маленьке творче життя 

Детально про всі процеси, етапи, команду обов’язково буду розповідати за #tayamavka

Тож, поспішайте скоріше в кіно. Підтримуйте його в такий нелегкий час!

Р.S. Нарешті «мій улюблений проект» має назву і з гордістю його називаю «Мавка. Лісова пісня» ”