Завантаження ...

Фейковий банкір ошукав жительку Сумщини на 407 тис. грн

shakhrai-telefonni-1.jpg

На 407 тисяч гривень ошукали жінку зловмисники, які зателефонували їй на мобільний та представилися співробітниками банку.

До поліції звернулась 60-річна жінка. Потерпіла розповіла, що до неї на мобільний телефон надійшов дзвінок від невідомого. Під час розмови останній назвався співробітником банку.

Зловмисник повідомив, що з картки потерпілої намагаються зняти гроші в сумі 30 тисяч гривень. Для того, щоб відмінити операцію необхідно негайно змінити пін-код.

Враховуючи, що аргументи невідомого були дуже переконливими та для прийняття рішення був вкрай обмежений час, заявниця виконала всі вказівки, які надходили під час телефонної розмови. 

Через деякий час з банківського рахунку потерпілої зникли гроші в сумі 407 тисяч гривень.

За даним фактом у поліції відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Поліція вкотре звертається до громадян та нагадує, що працівники банку в телефонній розмові ніколи не будуть просити змінити пін-код, перевести грошові кошти на інші рахунки, назвати секретний пароль, що надходить на телефон для здійснення фінансових операцій. У разі подібних телефонних дзвінків потрібно завершити розмову та звернутися до свого банку з даного приводу, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.