Завантаження ...

У Сумах презентували книгу «У вирі життя – сумські ветерани»

img_7116.jpg

У центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулася презентація документального видання «У вирі життя – сумські ветерани».

Голова ради Сумської міської організації ветеранів України В’ячеслав Ничипоренко розповів, що ідея написання книги виникла у квітні 2021 року. Створили редакційну раду, яка спільно з учасниками ветеранської організації плідно працювала над виданням, і до кінця року відповідний макет був готовий. Книгу планували представити під час урочистих заходів з нагоди 35-річчя міської організації ветеранів України, яке мали відзначати у березні 2022 року, але у зв’язку з повномасштабним вторгненням РФ змогли зробити це лише через рік.

Книгу видали коштом бюджету громади накладом у 200 примірників. Видання складається з документальних нарисів, які розповідають про історію ветеранського руху в Сумах, створення та діяльність міської організації, первинних осередків, активних учасників ветеранського руху.

Книгу розповсюдять по бібліотеках міста. Також її вручатимуть активістам ветеранського руху, що вперше зробили безпосередньо під час презентації.