Пауерліфтери Сумщини відзначились на чемпіонаті України

Чемпіонат України з жиму лежачи серед всіх вікових груп триває у місті Кам’янець-Подільський.

У ньому беруть участь і спортсмени з Сумщини, як повідомив Суспільному тренер Сумської області Павло Могільніков.

“Пауерліфтери Сумщини вибороли на чемпіонаті 10 медалей різного ґатунку. З них три “золотих”, шість “срібних” і одну “бронзову”, - розповів тренер команди Сумської області Павло Могільніков.

У ваговій категорії до 52 кг у дівчат - сумчанка Катерина Рябоконь з результатом 32,5 кг посіла друге місце. Другою у юніорок у ваговій категорії до 52 кг з результатом 55 кг стала Яна Ніколаєнко. “Золото” у вазі до 69 кг здобула Ольга Коваленко, яка вижала вагу в 95 кг. Сумчанки посіли третє загальнокомандне місце. Підготували дівчат до цих змагань Іван Коптілов та Павло Могільніков.

У юнаків чемпіоном України з жиму лежачі у ваговій категорії до 53 кг з результатом 72,5 кг став кролевчанин Тимофій Романюк, якого тренує Денис Коноваленко. Друге місце у вазі 120 кг з результатом 135 кг посів Назар Яресько з Глухова, тренує спортсмена Фелікс Колтаков. У ваговій категорії до 93 кг сумчанин Руслан Рибалко (вихованець Івана Коптілова та Павла Могільнікова) з результатом 135 кг посів третє місце.

Юнаки Сумщини посіли у підсумку третє місце у загальнокомандному заліку.

Юніори посіли друге загальнокомандне місце. У вазі 74 кг з результатом 120 кг друге місце посів сумчанин Антон Слабко. Тренують спортсмена Іван Коптів та Павло Могільніков.

У вазі до 120 кг перше місце посів Марк Долженко з Глухова (результат 250 кг), другі місця вибороли глухівчани Іван Колтаков (вагова категорія 105 кг, 177,5 кг) та Юрій Пусь (вагова категорія 120 кг, 190 кг). Тренує спортсменів Фелікс Колтаков.