Завантаження ...

Сумські спортсмени вибороли медалі на турнірі з карате у Словаччині

Сумські спортсмени вибороли медалі на турнірі з карате у Словаччині фото

18-19 лютого у Братиславі відбувався міжнародний турнір з карате "Гранпрі Словаччини". Вихованці клубів "Вадо Кай" та "Прогрес" із Сум вибороли медалі.

Спортсмени клубу "Вадо Кай" вибороли повний комплект нагород, пише Суспільне.

Вероніка Котенко у віковій групі 14-15 років та ваговій категорії до 47 кг здобула золото. Срібну медаль у ваговій категорії до 75 кг серед спортсменів до 21 року здобув Олег Пащенко. Даніїл Касьянов (U18, вага до 76 кг) став бронзовим призером змагань. Підготували спортсменів до змагань тренери Валерій Сонних і Олег Пащенко.

Результатом клубу "Прогрес" стали дві золоті та три бронзові медалі.

Золото вибороли Вероніка Філатова (10-11 років, вагова категорія до 40 кг) та Дарина Лазарєва (12-13 років, вагова категорія до 52 кг). Олександра Никоненко (8-9 років, до 37 кг) Ілля Стойка (14-15 років, до 63 кг) та Назарій Радівілов (12-13 років, до 50 кг) стали бронзовими призерами. Тренують спортсменів Ігор Угніч, Андрій Панченко та Андрій Булгак.