На Сумщині стартував Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2023»

Попри складну безпекову ситуацію в Україні та Сумській області, в умовах правового режиму воєнного стану розпочався перший (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» з метою підвищення престижності професії вчителя та популяризації кращих педагогічних здобутків.

Конкурс проводитиметься у номінаціях: «Захист України», «Основи здоров’я», «Початкова освіта» та «Фізична культура». Випробування здійснюються у два тури. Перший тур конкурсу може проходити в один або декілька етапів. Другий тур конкурсу проводиться в дистанційній формі у два етапи: відбірковий та фінальний.

За інформацією обласного Департаменту освіти і науки, регіональний тур конкурсу, що триватиме до 28 лютого, відбудеться відповідно до календаря подій, конкурсних випробувань у номінаціях: «Захист України», «Фізична культура», «Основи здоров’я», «Початкова освіта» серед 116 учителів – учасників першої зустрічі конкурсантів. Конкурсні випробування наступні: «Урок», «Методичний практикум», «Майстер-клас», «Практична робота», «Тестування».

Перший день – настановний, який розпочався тематичною нарадою. Члени оргкомітету акцентували увагу учасників на специфіці проведення конкурсних випробувань, критеріях оцінювання, організаційних аспектах та особистій відповідальності учасників змагань протягом усього конкурсного періоду.