Збірна Сумської області по баскетболу обіграла миколаївських

Збірна Сумської області по баскетболу обіграла миколаївських фото

В столичному ПС “Венето” в рамках баблу Вищої ліги відбулись чергові поєдинки. В центральному суботи Збірна Сумської області - СумДу зуміла здолати лідера групи 3 “Ніко-Баскет” 60:56.

Сумська команда весь матч була попереду, хоча миколаївці кілька разів скорочував відставання до однієї-двох вдалих атак. Остання чверть розпочалась при +10 для СумДУ, але інтрига трималась до останнього – за 11 секунд до суперники зробили рахунок 58:56. “Ніко-Баскет” мав шанс перевести гру в овертайм, але Філоненко накрив кидок Горобченко, а далі у відповідь сум’яни провели ще одну швидку атаку.

Найрезультативнішим у переможців став Максим Михайлов, який набрав 23 очка та зробив 10 підбирань, а Ігор Стародуб закінчив матч з 19 очками та 9 підбираннями.

Збірна Сумської області СумДу – Ніко-Баскет 60:56 (17:13, 13:10, 14:11, 16:22).

Сьогодні сум’яни зіграють проти “Чернігів-ШВСМ”.