Завантаження ...

Буринська громада попрощалася із захисником Віктором Ночовним

325456779_886704572640861_5010891318139325775_n.jpg

Буринська міська територіальна громада прощалася зі своїм захисником, життя якого перервав ракетний удар.

17 травня 2022 року під час одного із перших масованих ракет ударів з боку країни агресора у навчальному центрі Чернігівської області загинув захисник України, мешканець села Піски Віктор Ночовний.

Місяці сподівань і надії на помилку, місяці туги та журби для усієї родини. Страшні місяці невідомості і безмежної журботи за сином. Серце батька не витримало і він передчасно пішов у вічність.

…Схилившись у доземному уклінні проводжали Віктора родина, далекі і близькі сусіди, друзі, побратими, по зашкарублих обличчях яких текли сльози.

Кожен у хвилини шляху від домівки Віктора до місця його вічного спочинку мав свої думи, які, беззаперечно зводилися до однієї – прощення ворогам за смерть синів і доньок не може бути ніколи.

Звершуючи чин прощення із воїном Віктором, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Димитрій звернувся до усіх присутніх вічно берегти у душах, серцях пам'ять про тих, хто у буремні годин став на захист України.

Вклоняємося перед тобою, наш Світлий Воїне за твою любов до українців і України, за твоє палке серце і вірність рідному краю.

Молодшого сержанта Віктора Ночовного похоронили із гідними військовими почестями під звуки Гімну України та прощального салюту.

Місце вічний спочинку захисника України Віктора Ночовного знаходиться на цвинтарі у рідних навіки для нього Пісках, поряд із місце вічного спочинку батька.

Клята війна забрала із однієї родини двох чоловіків…