Рятувальники чотири рази приборкували пожежі в житловому секторі на Сумщині

Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділі області чотири рази залучалися для ліквідації пожеж в житловому секторі, які за попередніми висновками фахівців, виникли через недоліки конструкцій, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Такі загоряння сталися у м. Глухів (дві пожежі) , с. Шаповалівка, Попіської ОТГ, та с. Іващенкове, Березівського ОТГ. Під час ліквідації пожеж врятовано 4 житлових та 1 господарчу споруду. Всього на гасіння цих 4 пожеж було залучено 26 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки від ДСНС України, місцеві пожежні команди сіл Береза та Слоут, а також добровільна пожежна команда с. Шевченківське.

Рятувальники вкотре застерігають громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних приладів, слідкувати за їхнім станом та своєчасно очищати від сажі!

 
 
<iframe width="1237" height="696" src="https://www.youtube.com/embed/IJ9xacsr2Fs" title="За минулу добу на Сумщині рятувальники чотири рази приборкували пожежі в житловому секторі" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>