У Білопіллі на дорозі загорілась автівка (відео)

29 грудня о 12:10 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення, що в м. Білопілля на автошляху по вул. Соборна, горить легковий автомобіль. До місця події було направлено черговий караул 6-ї державної пожежно-рятувальної частини.

За попередньою інформацією, під час руху загорілась задня частина транспортного засобу. З’їхавши на узбіччя, водій та пасажир покинули палаючий автомобіль. Про пожежу повідомив свідок події.

Через 5 хв рятувальники прибули на місце пригоди. Полум’я повністю охопило транспортний засіб. О 12:18 пожежу локалізували, о 12:27 ліквідували.

Припустима причина пожежі – розгерметизація паливної системи транспортного засобу.

Всього на місці події працювало 7 чоловік особового складу да 2 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 
 
<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/eB504TX_PRE" title="Сумська область: рятувальники оперативно ліквідували  загорання автомобіля" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>