Асоціація футболу Сумської області подарувала генератор українським захисникам

Представники Асоціації футболу Сумської області придбали та подарували генератор українським захисникам. Разом із побратимами забирати подарунок приїхав Костянтин Ожійов, чемпіон України з естафетного бігу 2021 року. З початку повномасштабного вторгнення захищає кордони Сумської області.

"Генератор будемо використовувати в польових умовах. Або на ППД, коли вимикають світло, для підзарядки телефонів, для зарядки рацій. В основному для використання зв’язку. Щоб працював старлінк, так само", — каже Костянтин Ожійов, військовий.

За словами голови обласної Асоціації футболу Андрія Прохоровича, генератор для військових придбали за внески футбольних клубів області, а також за гроші, що надає Асоціація Футболу України на розвиток футболу, пише  Суспільне Суми.

"Нехай цей подарунок, цей генератор, наблизить нас до перемоги і нехай він для хлопців буде допомогою в їх важкій праці".

 
 
<iframe width="928" height="522" src="https://www.youtube.com/embed/vfIRm13ooXU" title="Асоціація футболу Сумщини подарувала генератор українським захисникам" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>