У Сумах відбулися змагання за футзальний "Кубок Танькова"

В 27-й раз у Сумах відбувся турнір "Різдвяний кубок пам’яті Володимира Танькова". Колись його заснував Володимир Таньков, після його смерті кубок має його ім’я. У цьому році боротьбу за трофей вели 6 сумських команд.

20 грудня футзальні команди зіграли у групах, а 21 грудня відбулись стикові ігри. У матчі за третє місце зустрілись команди, які програли у півфіналах – це "Барса-2005" та "СКІФ". Вихованці сумського футбольного центру відзначитися у "бронзовому" поєдинку не зуміли. Натомість "фізкультурники" забили у ворота "Барси" п'ять м'ячів і посіли третє місце на турнірі, пише Суспільне Суми.

"Це великий турнір педуніверситету, для команди студентів загалом. І тому, звичайно, ми дуже задоволені, що грали у цьому турнір і посіли третє місце. Адже для нас це було дуже важливо", - розповів капітан команди "СКІФ" Антон Кончаков.

У фінальному матчі зустрілись переможці півфінальних поєдинків – "Технологія" та "Сумигаз". За 40 хвилин гри не зуміли забити ані перші, ані другі. А от у затяжній серії післяматчевих пенальті (команди били по 8 ударів) перемогу з перевагою в один м’яч – 8:7 – святкували футзалісти "Сумигазу".

"Головне було зігратися, обігратися. Щоб без травм, щоб всі отримали задоволення, ігрову практику. Ну а пенальті – це лотерея. Тому буває і таке", сказав капітан команди "Технологія" Роман Прощенко.

"Дуже символічно. Я в цьому турнірі брав участь у різних командах. І з "Сумигазом" ми також перемагали", - сказав капітан команди "Сумигаз" Руслан Дядченко.

У підсумку "Технологія" посіла друге місце, а кубок Танькова рік зберігатиметься у команди "Сумигаз".

У матчі за п’яте-шосте місця "Випускники" з рахунком 8:4 перемогли "Компсервіс", а після фінального матчу були відзначені кращі гравці команд-учасниць та кращі гравці турніру.