"Новорічні пригоди веселих зайченят". У Сумах презентували виставу для дітей

"Новорічні пригоди веселих зайченят" — прем'єру вистави з такою назвою презентував Сумський театр для дітей та юнацтва. Першими глядачами були понад 200 дітей з різних районів Сумщини.

Серед них і Єлизавета Приходько. Разом з однокласниками дівчина приїхала з Путивля.

"Сьогодні я тут вперше. Ми дуже раді бути тут, раді, що цього прекрасного дня ми разом і дуже вдячні людям, які причетні до цього дійства", — каже дівчинка.

 
 
<iframe width="928" height="522" src="https://www.youtube.com/embed/j7FhjC75jZk" title="Обласний театр для дітей та юнацтва презентував нову виставу" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 

Прийде Святий Миколай і хочемо, щоб діти загадали найкраще бажання — аби швидше наступив мир. Дуже важливо наразі їх трохи розрядити. Наша казка закінчується інтерактивом де є пряме спілкування із залом. Будуть ігри, пісні, танці",— говорить Ганна Кобець, головна режисерка.

"Вистава про те, що потрібно бути добрим, вірити в добро, бути сміливим. І тоді всі негаразди підуть від нас", — розповідає Тетяна Свелеба, завідувачка літературної частини.

Кожен з учасників заходу отримав солодкі подарунки. Виставу глядачі можуть переглянути до 15 січня.