Роменські футзалісти вдруге виграли в Екстра-лізі

17 грудня пройшли ігри 3-го туру другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі. Роменський “Рятувальник” грав на на виїзді проти команди “Кардинал-Рівнестанадарт”.

Гості доклали максимум зусиль, аби організувати ешелоновану оборону перед власними воротами. Рівняни, граючи першим номером, постійно в’язли в редутах «рятувальників».

Після нульового першого тайму господарі не реалізували два класних моменти на старті другого. Сергій Кравчук і Дмитро Скибчик не реалізували чисті виходи тет-а-тет із Олександром Сіріцьким.

Натомість, гості забили. Олександр Басич на боковій лінії програв силову боротьбу Максиму Гаврасю, але м’яч відскочив до Іллі Бакінського, який мав ліквідувати загрозу. Втім, намагаючись вибити м’яча подалі, голкіпер поцілив в Олексія Прокопчука. Неприємний рикошет від гравця «Рятувальника» – і це 0:1.

Доволі швидко рівненська команда відігралася. Михайло Волянюк отримав передачу від Романа Горпинича з протилежного флангу, розкидав двох опонентів і пробив у протихід Олександру Сіріцькому – 1:1.

Рівняни прагнули перемогти і наприкінці гри пішли ва-банк, змінивши голкіпера додатковим універсалом. Це все завершилося втратою м’яча і голом гостей у порожні ворота за двадцять три секунди до сирени – 1:2.

Після 11 матчів у роменців 6 очок і все ще останнє місце в групі “Центр”.