Біатлоніст з Сумщини — у десятці кращих в юніорському кубку IBU

11 грудня, завершився перший етап юніорського Кубку IBU в італійському Мартел-валь-Мартелло.

На завершальну гонку першого етапу вийшло тільки два українця: наш Владислав Чихарь і харків’янин Степан Кінаш, які бігли у першій тридцятці.

Склалося таке враження, що Степан Кінаш повільно та впевнено набирає форму, по ходу гонок. Перша та друга стрільба лежачи у мас-старті була пройдена Степаном на відмінно. Першу стійку наш спортсмен також пройшов без промахів і очолив пелотон. Та на останній стрільбі рука у нашого атлета один раз здригнулась, і з одним промахом він вирушив у гонку третім, та сил на закінчення гонки у біатлоніста не вистачило. І все ж, незважаючи на помилку, Степан сьогодні на 5-му місці. У загальному заліку він з 75 очками 11-й.

Владислав Чихарь в цілому провів на етапі непогані гонки: 9, 17, 14 місця, які дали змогу положити в особисту скарбничку 99 кубкових очок — це восьме місце у загальному заліку. Після першої стрільби, яку наш біатлоніст пройшов закривши всі мішені, Владислав захопив лідерство. Втім, на другому вогневому рубежі українець один раз промахнувся и вирушив в гонку шостим, на останній стрільбі у українця мабуть не витримали нерви, і він ще раз схибив. Та з двома промахами Владислав зумів все ж зайняти 6-е місце.

Дебютанти з Сумщини Богдан Борковський і Сергій Супрун, які не змогли учора пробитися у фінал суперспринту, сьогодні у мас-старті участь не брали, і все ж змогли на першому етапі набрати по кілька кубкових очок: 6 та 5 відповідно.

Першим у фінішному створі масстарту-60 був Конрад Бадач з Польщі, показавши гарну швидкість він з одним промахом випередив суперників і першим пішов на заключне коло. Ханс Кьолльнер з Німеччини, також не закривши одну мішень, був на фініші другим. Італієць Елія Дзені зумів таки дотягнутися до бронзи, випередивши при цьому українця Степана Кінаша з Харкова, який на останнє коло у гонку вирушив третім із форою у 17 секунд, пише biathlon.com.ua.

Мас-стартом у юніорів перший етап юніорського Кубку IBU завершився.

Мас-старт – 60. Юніори

1. Конрад Бадач (0+0+1+0) 35:29,0

2. Ханс Кьолльнер (0+0+1+0) +19,8

3. Елія Дзені (1+2+1+0) +39,9

4. Крістоф Пірхер (2+0+1+0) +47,6

5. Степан Кінаш (0+0+0+1) +59,6

6. Владислав Чихарь (0+1+0+1) +1:08,2