Сьогодні Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини

Траурні заходи розпочнуться 12 грудня о 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Подковка Євген Костянтинович народився 11 січня 1990 року в місті Шостка. Тут пройшли його дитячі роки, тут він закінчив школу-ліцей. Здібний, обдарований юнак захоплювався журналістикою, тому вступив до одного з найбільших і найвідоміших вишів країни – Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Рідні та знайомі згадують Євгена як яскраву та багатогранну особистість. Він гаряче любив життя, цікавився багатьма речами, натхненно працював і досягав успіху.

Після здобуття вищої освіти молодий чоловік заочно закінчив музичну школу з гри на фортепіано та гітарі. На початку війни Євген написав пісню «Україна», яка була виставлена на Ютубі. Ще одним захопленням став спорт – боротьба та легка атлетика, а також швидкісна їзда на мотоциклі, автомобілі або велосипеді.

Після закінчення інституту Євген Костянтинович працював в одній зі столичних компаній ІТ фахівцем, а з 2017 року вирішив розпочати власну справу (консультації з питань інформації, комп’ютерного програмування).

Однією з заповітних мрій було створення міцної та великої родини.

«Він мріяв бути найкращим батьком і чоловіком», – згадують близькі. Євген дуже цінував родину, любив своїх батьків і піклувався про них. Все життя він був вірним сином – як своєї родини, так і матері-України.

Наприкінці березня Євген став на захист рідної землі. Квітень 2022 року приніс в родину чорну звістку – помер батько, який так пишався сином-військовим…

7 грудня не стало самого Євгена. Схиляємо голови у пошані та скорботі перед пам’яттю нашого земляка. Висловлюємо слова щирої вдячності та підтримки родині Воїна Світла…