Завантаження ...

Сумська журналістка показала наслідки ракетного удару по Великій Писарівці (фото)

316833973_5775094355905994_3037468235569248056_n.jpg

Сумська журналістка Оксана Ковальова, яка нині мешкає у Великій Писарівці, показала наслідки вчорашнього удару по центру селища.

“Зранку з редактором газети "Ворскла" Олексієм Пасюгою і добрими друзями Вячеславом Патенком та Іваном Шелєповим відправилися оцінювати масштаби наслідків вчорашнього "прильоту" біля нашого будинку.

За висновками місцевих мешканців, це була авіабомба. Але що це було насправді, встановлять спеціалісти (голова ОВА Дмитро Живицький повідомив, зо це була ракета С-300 — Ред.).

Характерного свисту снаряду чи ракети не було, а високо в небі чувся гул літака. На мить усю Велику Писарівку осяяв яскравий спалах. А потім пролунав гучний, потужний вибух.

І залишив після себе величезну вирву глибиною близько 5 метрів.

Особисто я такого вибуху не чула з початку війни, хоча під час роботи вже побувала під багатьма обстрілами!

Дякую всім небайдужим за запропоновану допомогу.

Радниця Дмитра Живицького Альона Бояринова вночі запропонувала виїхати на Захід України, подалі від Великописарівського кордону. Є така спеціальна програма підтримки та захисту журналістів, називається релокація, тобто тепер місце моєї журналістської діяльності буде там.

Пропозиція цікава, але я хочу жити та працювати саме тут, бо відчуваю, що у Великописарівській громаді потрібніша).

З шостої ранку місцеві жителі допомагають привести до ладу мою квартиру. Зворушливо до сліз. Поки що розгрібаємо завали та забиваємо вікна плівкою. А як жити далі - будемо думати. Чи шукати нове житло, чи робити ремонти тут.

Тільки вчора була присутньою на засіданні з перспектив розвитку культури в Великописарівській громаді, на якому були озвучені плани на наступний рік. А вечором рашисти знищили осередок культури!

А раніше - корпус лікарні та дитсадок”, - написала вона у фейсбуці.