На Сумщині залізничні контейнери облаштовують під житлові блоки для військових

Ще влітку облдержадміністрацією була проведена робота щодо отримання на безоплатній основі від АТ «Укрзалізниця» 40-ка футових контейнерів.

«Завдяки залізничникам ми їх отримали, і наразі облаштовуємо ці контейнери, як житлові блоки для військових. Це така наша новація. Ці контейнери облаштовуємо пічками-буржуйками, автономним освітленням, вентиляцією, вони будуть утеплені. Їх наші захисники зможуть закопати у бліндажі і в них нормально перезимувати, пересидіти в холод», – розповів заступник голови ОВА Олег Клименчуков.

У них можуть одночасно розміститися до 16 осіб. Солдати матимуть можливість переночувати у сухих, комфортних умовах, адже там будуть ліжка, а також просушити речі, підзарядити телефони. Це буде, по суті, будинок, який військові можуть використовувати, як бліндаж в тому числі.

До їх облаштування долучилися місцеві підприємства, волонтери та територіальні громади.

«Я побував на одному із таких виробничих майданчиків, оглянув уже облаштовані контейнери, подивився, наскільки вони відповідають вимогам, які ми ставили перед представниками бізнесу і які ставлять нам військові. Сподіваюсь, уже найближчим часом ці контейнери будуть слугувати нашим захисникам, як надійне тимчасове житло та захист від холоду та ворогів», – переконаний заступник голови ОВА.